Під час прем’єри у Сінема сіті можна буде поспілкуватися з актором українського історичного блокбастеру

Як повідомляє ternopil-trend з посиланням на Gazeta, 22 листопада 2018 року о 14.50 в кінотеатрі Сінема Сіті відбудеться прем’єрний показ українського історичного фільму режисера Тараса Химича «Король Данило». З цієї нагоди у Тернопіль завітає виконавець ролі Ратибора, актор Олександр Назарчук. Тож глядачі матимуть змогу не лише переглянути стрічку, а й почують про деталі знімального процесу із перших вуст. 
До речі, вихід фільму був запланований на 11 жовтня, але цю дату довелося змінити і прем’єру перенесли на листопад. 
В основі сюжету фільму події, які розгортаються у ХІІІ столітті, за часів правління короля Данила Романовича. Це були часи, коли небезпека була повсюди, а люди змушені були завжди жити в напрузі, адже ворожі війська могли з’явитися у будь-який момент. У 1238 році король Данило і його брат Василько атакували прикордонний замок одного ордена. Вони взяли в полон магістра і він запропонував королю утворити союз із орденом, щоб протистояти загрозі монголо-татарської навали, яка хвилею рухається зі сходу під керівництвом легендарного хана Батия. 
У короля Данила є лише два варіанти: вступити в війну або укласти договір. Проте, знаючи про всю могутність супротивника, король розуміє – силою побороти монгол не вийде. Єдиний шанс на порятунок – укладення договору. Але для цього йому необхідно зустрітися з ханом Батиєм на території ворожого табору. Такий крок є дуже ризикованим, оскільки Батий може вбити будь-якого перемовника, незважаючи на його статус та наміри. Чи буде задум короля успішним і чи вдасться йому захистити свій народ? Все залежить від рішення однієї людини. 
Виконавець головної ролі у фільмі запорізький актор кінного театру Сергій Ярмошенко. Спершу роль мав виконувати тернопільський співак і фріфайтер Сашко Алєксєєв. Проте він відмовився від запропонованих умов контракту і знімальній групі довелося зробити заміну. 
Зйомки фільму проходили майже в 30 локаціях на Західній Україні і в Запорізькій області. 90% знімального процесу відбулося поблизу Львова.

Comments

.,.,.,.