Популярний серіал «Кріпосна» знімали на Тернопільщині

Декілька тижнів тому на телеканалі «СТБ» стартувала історична драма українського виробництва «Кріпосна».

Повідомляє «Ternopil.trend» з посиланням на сайт телеканалу.

Зйомки фільму проходили в багатьох місцях України, де зберігся дух епохи 19 століття, в тому числі і на Тернопільщині. До цього часу збереглося чимало особняків поміщиків у хорошому стані. Одну із локацій знімали на території Вишнівецького замку.

Зокрема, у серіалі замок представлять як Чернігівську губернію. Варто додати, що в резиденції у 18 столітті проживали представники княжої родини Вишнівецьких. Загалом над будівництвом замку працювали відомі українські, польські та французькі архітектори на протязі 30 років. Резиденцію згадував у своєму творі письменник Оноре де Бальзак, який назвав її «малим Версалем».

Також зйомки картини проходили у наступних місцях: Києво-Печерській Лаврі, яка була основною локацією, Київському музеї видатних діячів української культури, Національному музеї народної архітектури і побуту, помісті Уварових та Якова Полякова, Житомирській обласній філармонії, Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» та помісті Могилевцева.

Кінокартина дозволяє українським глядачам заглянути за закулісне життя 19 століття і побачити як жили багаті верстви населення та кріпаки. «Кріпосна» – драма про боротьбу за власну свободу та щастя. Головну героїню виростили як справжню дворянку, вона отримала освіту та виховання, однак продовжувала знаходитися у власності поміщиків Червінських. Дівчині доведеться пройти нелегкий шлях і перетерпіти знущання поміщиків, погоню маньяка та жорстокість київських борделів, щоб отримати свободу.

Цікаво, що за два тижні показу фільм зумів піднятися на верхні рядки рейтингів українських серіалів.

Comments

.,.,.,.