Тепер мультсеріал «Моя країна – Україна» можна дивитися онлайн

Як повідомляє ternopil-trend з посиланням на Gazeta-misto, в Інтернеті з’явилися перші чотири серії українського анімаційного фільму «Моя країна – Україна». Тепер улюблений мультфільм можна дивитися у будь-який час, не підлаштовуючись під програму телепередач. 
Щотижня в мережі викладають одну серію, а тому незабаром глядачам будуть доступні всі 26 серій мультсеріалу. Для тернополян найочікуванішою буде серія «Тернопільська квітка», у якій розповідається про терен та козака Жука, в честь якого була названа дорога, яка зараз майже забута в Тернополі. А також серія під назвою «Казочка про місто Борщів», з якої кожен дізнається легенду, як у кожної господині з’явився власний рецепт борщу.
«Моя країна – Україна» – це серіал пластилінових анімаційних фільмів, створений студією «Новаторфільм» за сприяння Державного агентства України з питань кіно. Художній керівник проекту і продюсер – Степан Коваль. Автор ідеї – Сашко Лірник. Творча команда проекту складається з молодих режисерів, аніматорів, художників. 
Кожна серія мультсеріалу розповідає легенду, казку чи історію, яка стосується одного з міст чи місцевостей України. Є серії присвячені великим містам і маленьким селам, а є такі, у яких йдеться про степи, море, легендарні предмети та історичні постаті. 
Тривалість кожної серії близько 3 – 4 хвилин. І хоча це небагато, але цього часу цілком достатньо щоб почути щось важливе і цікаве. До того ж тривалість фільму починаєш оцінювати зовсім по-іншому, коли стає відомо, наскільки довготривалим є процес виробництва. Створення кожної серії займає близько 4 – 5 місяців. Одну хвилину пластилінового мультфільму знімають приблизно місяць. Щоб випустити за рік чотири серії, творцям серіалу доводилося працювати над ними паралельно. 
Мультсеріал призначався для показу на телебаченні та в анонсовому блоці під час кіносеансів у кінотеатрах. 
Прем’єра першої серії мультфільму відбулася 25 червня 2010 року. У 2014 році мультфільм взяв участь у міжнародному кінофестивалі «Берлінале».

Comments

.,.,.,.