Офіційно: Україна не братиме участі в Євробаченні

Протягом декількох тижнів скандали навколо цьогорічного відбору на Євробачення  не вщухають. Фіналісти один за одним відмовляються представляти Україну.

Повідомляє «Ternopil.trend» з посиланням на «LB.ua».

Про кардинальне рішення, зважаючи на непросту ситуацію, розповіла член правління Національної суспільної телерадіокомпанії Олександра Кольцова. За її словами НСТУ відмовляється від участі України у Євробаченні-2019. Причиною цього стала надмірна політизація нацвідбору.

Суспільне мовлення відмовилося вибрати будь-кого іншого з учасників, оскільки в такому випадку це буде неповага до вибору глядачів.

«Компанія по черзі звернулася до фіналістів, які зайняли друге і третє місце в нацвідборі, але обидві групи – Freedom Jazz і Kazka – відмовилися від участі в Євробаченні-2019», – зазначили в НСТУ.

Також в компанії наголосили, що цьогорічний пісенний конкурс підняв на розсуд загалу проблему, яка існує з початку агресії Російської Федерації.  А саме неодноразові виступи зірок українського шоу-бізнесу в Росії.

На засіданні уряду вирішили удосконалити порядок проведення національного відбору на Євробачення, а також звернутися до парламенту з вимогою розробити законопроект, який би забороняв гастрольну діяльність українських артистів у Росії.

Нагадаємо, перемогу в національному відборі за кількістю голосів журі та глядачів отримала співачка Maruv, що викликало неабиякий ажіотаж у соцмережах. Чимало користувачів обурювалися, що співачка виступає на території країни-агресора.

В свою чергу Maruv відмовилася від гастролей у Росії, однак вона не погодилася з окремими пунктами контракту щодо участі у Євробаченні. Зірка розповіла, що НСТУ забороняла їй спілкуватися з журналістами, імпровізувати на сцені, а також зобов’язувала передати права на пісню.

Comments

.,.,.,.