Куди піти на вихідні у Тернополі

Скоро вихідні, а це значить, що тернополяни зможуть не лише відпочити, а й цікаво та з користю провести час, відвідавши заходи, що відбудуться в 24-25 листопада. Про це в подальшому огляді ternopil-trend.in.
Субота, 24 листопада
Субота, що наближається подарує нам багато цікавих подій, але перш за все про дні, що їй передують. Цього тижня святкує 5-й День народження Ресторан-Бар-Галерея Бункермуз. А тому декілька слів про це. Так, 21 листопада тут пройде Карибська вечірка, 22.11. – презентація нового альбому гурту Ptakh_Jung, 23.11. – власне святкування. В цей день відбудеться згадування здобутків Bunkermuz gallery та відбудеться відкриття виставки Наталії Дідик. Та вечірка за допомоги Dj’s, Pj’s і топлес-Dj Anastasia!
В суботу відпочинок від свята. Розважальних заходів не буде, адже це День пам’яті жертв Голодомору. Але галерея запрошує на показ української чорної комедії у стилі мок’юментарі від канадського режисера Корнія Грицюка під назвою «2020. Безлюдна країна»
В цей день Тернопільський театр ім. Т. Г. Шевченка покаже виставу «Язичники». Тривалість вистави 2 год 20 хв. Квитки: 30-60 грн
Неділя, 25 листопада
В неділю святкує свій 30-річний ювілей муніципальний духовий «Оркестр Волі». Святкування відбудеться в ПК «Березіль» о 16.00. У репертуарі: класичні та народні твори, творчість січових стрільців, воїнів УПА, сучасних композиторів та піснярів. 
А Тернопільський театр ім. Т. Г. Шевченка запрошує на виставу казка «Принцеса на горошині» дітей від 5 років. Ціна квитка 25 грн. Тривалість 55 хв. 
Також дітлахи можуть відвідати театр, щоб насолодитися казкою «По щучому велінню». Початок – о 13.00. Квитки – 30 грн. Тривалість вистави – 45 хв.
А ввечері, дорослих тернополян запрошують на виставу «Легенда про кохання – Наречена світанкової зорі». Початок о 19:00. 
Тернопільський ляльковий театр запрошує найменших тернополян на казку «Золоте курча». Квитки: 25 грн.
Отже, вихідні для тернополян будуть насичені та веселі!

Comments

.,.,.,.