Тернополян запрошують вивчати англійську без фінансових витрат

При Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці вже не перший рік діє програма «Вікно в Америку», повідомляє Тернопіль Тренд. Програма створена за підтримки Посольства США та має мету надавати українцям актуальну інформацію про США, сприяти вивченню англійської мови, поповнювати українські бібліотеки англомовними книгами.  Центри «Вікно в Америку» діють у 29 бібліотеках України.

У центрах пропонують навчання за найкращими підручниками Кембриджу та Оксфорду – провідних університетів світу, доступ до американських бібліотек та навчання за кращими програмами з вивчення іноземної мови.

На курсах можна не тільки вдосконалити англійську, а й дізнатися багато нового про культуру Америки, послухати кантрі-музику на зустрічі з волонтером Йоргом Харнаком.  Представники тернопільського центру «Вікно в Америку» запрошують бажаючих записуватися до розмовного клубу, заняття якого відбуваються щовівторка та щосуботи о 18:00. У вівторок присутні мають змогу спілкуватися через Скайп із волонтером Корпусу Миру Алонзо Хадкінсом, а в суботу волонтери-іноземці допоможуть набути навичок розмовної мови.

Крім того, є клуб «Англійська мова для початківців», що діє щоп’ятниці о 17:30 під керівництвом З. Юзвін – випускниці багатьох міжнородних програм.

На курсі «Бізнес англійська» волонтер О. Гуджа навчає вільно використовувати лексику ділового мовлення (щонеділі о 12:00). Програма «Англійська мова для майбутніх журналістів» за участі волонтера Корпусу Миру Філіпа Квама допоможе розширити свої знання із журналістики. (Щонеділі о 15:00).

Візьміть до уваги, навчання іноземних мов відбувається безкоштовно в разі наявності читацького квитка.

 

Comments

.,.,.,.