“Юрчик малює”: оригінальні листівки від тернополянина

Тернополянин Юрій Волянюк створює ексклюзивні листівки, які чудово підійдуть для будь-якого подарунку і є популярними серед українців.

Про це повідомляє «Тернопіль тренд» з посиланням на «0352.ua».

Ілюстрації з листівок однозначно привертають увагу, бо майстер підбирає незвичні теми.

Майстер каже, що займається ілюстраціями протягом року і йому це подобається. Юрій вчився на графічного дизайнера, тому виготовлення листівок є його фаховою роботою.

Юрій Волянюк зазначає, що самі ілюстрації ‒ це життя. Наприклад, він намалював листівку, коли його просто обійняла дівчина і ці приємні відчуття він просто взяв і зобразив це.

Процес ілюстрування має свої складнощі. Юрій показує свою виробничу «кухню» і ділиться професійними секретами.

Юрій каже: «Тут є олівчик, який малює синім. Це для того, що коли ти відскануєш роботу і його не буде видно, бо він призначений тільки для ескізу. Це крутий олівчик».

Показавши інструменти, хлопець починає робити листівку. За процесом створення розповідає, що під час роботи переважно слухає музику, або ж дивиться мультфільми. Так час проходить скоріш. Ілюстрації хлопець виготовляє на різну тематику, а малюнки на листівках виконує переважно у молодіжному стилі. Вони переважно присвячені взаєминам між хлопцями і дівчатами, цікавим захопленням і вподобанням, почуттям, дружбі, міжнародним святам, актуальним злободенним питанням.

Наступним етапом є корегування малюнка у графічному редакторі, наприклад Photoshopi. Там він і розфарбовує зображення. Процес у дизайнера займає не більше трьох годин.

Такі ж ілюстрації виготовляє на замовлення і радий тому, що його листівки розходяться як по всій Україні, та і за кордоном.

Comments

.,.,.,.