На Тернопільщині артилеристи провели День відкритих дверей

День відкритих дверей зробили у військовому містечку, де розташована 44 окрема артилерійська бригада. Це проходило у Теребовлі, де в рамках урочистостей були організовані екскурсії для школярів.

Повідомляє про це «Тернопіль тренд» з посиланням на інтернет-видання «За Збручем».

Там же діти детально ознайомились зі зброєю та вивчили військову техніку. Також школярі на власні очі побачили умови, в яких живуть та служать наші захисники.

Прес-офіцер бригади Юрій Кульпа зазначає, що організація таких екскурсій школярам та молоді стала традиційною. Це є своєрідним підходом до розвитку національного патріотизму та показу всіх аспектів військової служби.

Чоловік каже, що учні загальноосвітньої школи №1 відвідали військове містечко, яке знаходиться в Теребовлі. Також додає про історію колишньої військової частини, знаних зенітників, що добре відомо старшому поколінню.

Юрій Кульпа розповідає, що територія, де служать військові, досить довгий час була місцем дислокації 223-го зенітного ракетного Теребовлянського полку, що входив до складу Повітряних сил України. Він додає, що раніше, у 2004 році, техніку та особовий склад перемістили до міста Стрий у Львівську область, тому їхня частина розформована.

На сьогоднішній день артилерійська бригада розташована  у військовому містечку, що перейшов у спадок. Прес-офіцер каже, що територія, зруйнована погодніми умовами, помалу відновлюється. У військовому містечку розвивають інфраструктуру та будують нові приміщення, гуртожитки. Юрій Кульпа пояснює, що впорядкування Збройними силами території дислокації бригади є хорошим показником змін. Це дозволяє сповна представити військове містечко майбутнім захисникам рідного краю.

Старший лейтенант Олександр Бородайко організував екскурсію на всій території, щоб школярі побачили умови, в яких проживають військові. Також він розповів як проходять звичні дні для артилеристів, показав повсякденні заняття військових.

Comments

.,.,.,.