Вперед за незабутніми враженнями: до Тернополя приїде Вакарчук

11 квітня у тернопільському палаці культури «Березіль» відбудеться концерт легендарного українського виконавця Святослава Вакарчука. Організатори обіцяють незабутні враження, адже, цього разу Святослав сам гратиме на роялі, а його пісні звучатимуть у супроводі камерного оркестру. Звучатимуть також улюблені композиції артиста, але будуть досить неочікувані, що стануть для фанів справжнім сюрпризом.

Святослав Вакарчук: “Більшість своїх пісень я, зазвичай, пишу під рояль і понад 20 років моєї творчості мріяв одного разу заспівати їх на сцені саме так, як вони й були створені”.

Святослав зазначає, що провести саме такі концерти під акомпанемент рояля – це була його мрія. Допомогати фронтмену гурту буде мені буде камерний оркестр під диригуванням Мілоша Єліча.

Як дізнавався Тернопіль.Тренд,Святослав Вакарчук -автор пісень та музики альбомів гурту “Океан Ельзи”, депутат ВРУ, композитор, кандидат фізико-математичних наук. Деякі його пісні, зокрема, “Вставай”, “Без бою” вважаються гімнами Революції Гідності. Він відомий своєю активною патріотичною позицією, та популяризацією української пісні. Адже, саме гурт “Океан Ельзи” впізнають по всьому світі саме завдяки незвичайній манері виконання музичних творів. Гурт “Океан Ельзи” існує з 1994 року, проте він кілька разів міняв свій склад. Нині до гурту окрім Святослава входять Мілош Єліч, Д. Дудко, Д. Глінін, В. Обсеніца.

Унікальний тур розпочнеться в Одесі, та охопить міста по всій Україні. Концерти будуть ліричними та зворушливими, тому всі бажаючі зможуть насолодитися якісною музикою вже в квітні цього року.

Comments

.,.,.,.