Кліп тернопільського гурту набирає шаленої популярності в інтернеті

Лише за перший день відео тернопільського гурту «TVORCHI» набрало майже 300 тисяч переглядів і його популярність продовжує зростати.

Повідомляє «Ternopil.trend».

Гурт зняв кліп на композицію «Believe». Відео знімали у Тернополі на території старого заводу, що зберіг у собі радянський стиль. Зйомки проходили важко, оскільки температура у приміщенні була приблизно 7-8 градусів морози.

Авторами кліпу є місцеві відеооператори. За їх словами, найважче у знімальному процесі було приховати тремтіння рук від холоду. Переглянути відеокліп можна за посиланням.

Гурт «TVORCHI» створили двоє тернополян у 2017 році. За словами одного з учасників гурту, ідея створення музичного колективу виникла досить випадково. Вони сиділи на кухню і слухали щойно написану композицію, яка надзвичайно сподобалася двом друзям. Хлопці записали трек та зробили його реліз. З цього і почалася музична діяльність гурту. В основному в творчому доробку тернополян танцювальні, драйвові композиції.

Наразі переважна більшість пісень «TVORCHI» є англомовними. Проте, талановиті тернополяни планують в майбутньому створити більше пісень на українській мові, щоб донести їх широкому колу слухачів. Хлопці не мають бажання переїжджати у столицю, оскільки їм добре працювати і в рідному місті.

Нагадаємо, влітку минулого року ще один тернопільський гурт «ВІА-Кіп’яток» зняв відео на композицію «Синя смужка», яка лише за тиждень часу опинилася в трендах Youtube. Кліп  практично одразу набрав мільйон переглядів. У творчості гурту це був уже третій відеокліп. До цього популярний тернопільський гурт зняв відео на пісні «Випускний» та «Юрко бик», кожну з яких переглянули декілька мільйонів користувачів.

Comments

.