Чарівний вечір акустичної музики подарувала тернополянам співачка PALINA

22 лютого до Тернополя приїхала білоруська співачка PALINA у рамках свого сольного туру по містах України. Як дізнавався Тернопіль Тренд, справжнє ім’я виконавиці – Поліна Паланейчук. Дівчина брала участь в 9 сезоні українського шоу «Х-Фактор», що відбувся у 2018 році. Приїхала в Україну з далекого Мінська, щоб показати світові свій талант. Поліні вдалося зачарувати суддів і глядачів своїм співом. Оригінальність стилю PALINA виявляється у незвичайному поєднанні її ніжного голосу з акустичними музичними інструментами, наприклад, фортепіано. Музичні критики визначають жанр її творчості як поп.

 Співачку також називають бардом, адже вона виконує власні пісні під акомпанемент російською, українською, білоруською, французькою мовами. Поліна має вищу музичну освіту за класом фортепіано, музика їй була близька ще з дитинства.  У 2015 році вийшов у світ її перший альбом «Бясконцы красавік». Поліна є власницею багатьох музичних премій та переможцем музичних конкурсів, зокрема «Бардівська осінь» (2011 рік), Ultra-Music Awards. Цікаво, що раніше мисткиня виступала під сценічним ім’ям Республіка Поліна. У соцмережах її можна знайти такоєж за гештегом «грустная певица».

Концерт Поліни відбувся у приміщенні Тернопільської обласної філармонії з живим звуком. Авторка пісень наголошує, що всі її твори виконувалися вживу за акомпанементу гітари, віолончелі, акордеону, фортепіано та таких народних інструментів, як цимбали, домра, волинка. Артистка виконувала власні ліричні твори із дуже зворушливими текстами. Українському слухачу відомі такі пісні Поліни: «Я пойму», «Як ты», «Калыханка»,«Facts», в яких поєднується глибина думки з ніжністю. Тож тернополяни мали чудову нагоду зануритися у справжнє натхнення, створене гармонією красивого голосу та чарівних звуків.

 

Comments

.,.,.,.