Тернополян запрошують на «Вечір романтичної музики»

Галицький камерний оркестр виконуватиме світові популярні хіти

Повідомляє «Ternopil.trend» з посиланням на прес-службу Тернопільської міської ради.

24 лютого в шостій годині вечора в Українському домі «Перемога» відбудеться «Вечір романтичної музики». Світові хіти виконає Муніципальний Галицький камерний оркестр під керівництвом Весиля Феленчака – народного артиста України.

Для любителів музики прозвучать романтичні композиції, балади, відомі мелодії з кінофільмів, а також композиції з репертуару популярних іноземних груп «Бітлз» та «Deep Purple». 

Тернополяни матимуть можливість придбати квитки на концерт безпосередньо в Українському домі «Перемога». Додаткову інформацію можна отримати за номерами телефонів: +38-050-581-97-98, +38-096-320-00-73.

Варто додати, що Муніципальний Галицький оркестр, до складу якого входять професійні музиканти, здавна радує тернополян та гостей міста яскравою творчістю. Колектив створили в 1991 році. Любов до музики об’єднала найкращих випускників Львівської, Київської та Одеської консерваторій, а також Тернопільського музичного училища.

Під час своєї першої концертної програми Галицький оркестр виконав найкращі твори класичної музики. Окрім цього, на базі колективу нерідко організовувалися творчі вечори таких народних артистів як: Ніна Матвієнко, Мирослав Скорик, Леся Дичко. Виступали разом із Галицьким оркестром Ярослав та Наталя Лемішки, Борис Репка, Наталя Присіч.

У 2003 році колективу було присвоєно статус муніципального. З часу створення очолює оркестр його незмінний керівник та засновник, заслужений артист України Василь Феленчак.

Comments

.,.,.,.