Юна тернополянка знялася у фільмі

13-річна тернополянка Соломія Закордонець зіграла одну з ролей в українському фільмі «Позивний Бандерас»

Повідомляє «Ternopil.trend».

«Позивний Бандерас» вийшов на екрани минулого року. Події стрічки розповідають про військові дії з Росією на Сході України. В центрі сюжету доля капітана Національної гвардії Антона Саєнка з позивним «Бандерас» та його бойовий шлях під час українсько-російської війни. Фільм поєднав в собі елементи трилеру, детективу та драми.

Соломії Закордонець дісталася роль дівчинки Тоні. До того тернополянка не мала досвіду участі у зйомці фільмів. Проте, роль юній акторці дісталася нелегко. За словами дівчини, про кастинг їй розповіла бабуся і запропонувала спробувати свої сили. Соломія пішла на кастинг, однак на успіх не надіялася.

Після проб тернополянка почула відмову. Але, вже за декілька днів їй перетелефонували з Києва і розповіли, що вона ідеально підходить на роль дівчинки Тоні.

Це був перший досвід дівчинки в кіно і до останнього вона не могла повірити, що пройшла проби у  настільки відомий фільм. За сюжетом героїня Соломії живе в одному з сіл Східної України разом з своєю мамою Яною, яка закохана в головного героя Бандераса. Зйомки фільму проходили в трьох містах – Києві, Одесі та Херсоні.

За словами дівчинки вона дуже хвилювалася, проте їй допомагала підтримка інших акторів на знімальному майданчику, особливо головного героя, якого зіграв Олег Шульга. Наразі Соломія немає пропозицій щодо інших ролей, однак продовжує відвідувати курси акторської майстерності та вдосконалювати свої вміння. В майбутньому тернополянка планує пов’язати свою долю з акторством.

Comments

.