Фестиваль «Файне місто» отримав престижну європейську відзнаку

Традиційно влітку в Тернополі проходить музичний фестиваль «Файне місто», який щороку збирає все більше поціновувачів музики як з України, так і з ближнього зарубіжжя.

Цьогоріч захід відзначили європейським знаком якості. Повідомляє «Ternopil.trend» з посиланням на прес-службу Тернопільської міської ради.

Так, за міжнародну відкритість, високу мистецьку якість та залучення громадськості фестиваль «Файне місто» отримав знак якості «EFFE Label 2019-2020».

Міжнародне журі після оцінки музичного дійства на відповідність європейським стандартам все ж таки нагородило його відзнакою, а також допустило до участі в конкурсі. «Файне місто» змагатиметься за премію «EFFE Award», переможців якої оголосять у вересні в Брюсселі.

Цікаво, що проект «Європа підтримує фестивалі, фестивалі підтримують Європу» започаткували у 2014 році, фінансування якого забезпечує Європейський Союз. Музичні фестивалі, що отримали відзнаку «EFFE», вносять в календар європейських фестивалів, таким чином фестивалі представляють на культурному ринку Європи.

Варто додати, що в 2019 році захід відбудеться протягом 25-28 липня. Наразі уже відомі учасники, які підтвердили свою участь у фестивалі. Це, зокрема, Powerwolf, Avatar, Eskimo Callboy, Elysium Band, FliT, RIDEAU, VelikhanBand. «Файне місто» відзначить свій семилітній ювілей.

Фестиваль дозволяє втілити на одній сцені різноманітні музичні напрямки такі як: рок, альтернатива, фолк, поп, денс музика. Участь в музичному дійстві приймають найкращі українські та іноземні гурти. Фестиваль розпочне роботу 25 липня о 8 годині ранку і триватиме цілодобово протягом наступних чотирьох днів.

Comments

.,.,.,.