Відомий італійський тенор виступить на підтримку художника з Тернопільщини

Видатний італійський тенор та володар премії «Греммі» Андреа Бочеллі заспіває на підтримку художника Івана Марчука уродженця Лановецького району на Тернопільщині. Повідомляє «Ternopil-trend» з посиланням на «Суспільне».

Попри досягнення та світове визнання Іван Марчук і до цього часу не має власного музею, де були б виставлені його твори. Гучні обіцянки влади про створення Центру сучасного мистецтва так і не знайшли свого втілення.

Підтримати художника вирішив італієць Андреа Бочеллі. Акція пройде 24 серпня в столиці на площі Конституції. Тому, під час концерту з нагоди 30-річчя незалежності України кожен охочий зможе зробити внесок на відкриття Центру сучасного мистецтва. Мистецька акція матиме назву «Голос душі» як і назва першого циклу робіт Івана Марчука.

Варто додати, що Андреа Бочеллі виступить на сцені з солістками Національної опери Тамарою Калінкіною та Людмилою Монастирською. До них приєднаються народні артистки Тіна Кароль та Джамала.

Окрім цього організатори концерту вражатимуть слухачів анімацією картин Івана Марчука. Зокрема, в концерт класичної музики додадуть кольоровий вимір сприйняття реальності. Під час виступу на екранах оживатимуть відео з картинами геніального художника. Таким чином голос одного митця зі сцени доповнить творчість іншого митця.

Виступ супроводжуватиме Національний симфонічний оркестр та Національний український народний хор імені Григорія Верьовки.

Слід зазначити, що Іван Марчук увійшов у сотню найвизначніших геніїв сучасності. Він є єдиним українцем, який потрапив у сотню визнаних геніїв сучасного світу. Саме Іван Марчук створив свій унікальний та неповторний стиль у живописі. Його стиль отримав назву пльонтанізм, оскільки в картинах художника переплітаються тисячі маленьких деталей. Картини українця оцінюють в сотні тисяч доларів, проте він не продає свої творіння.

Comments

.,.,.,.