На вихідних у Тернополі пройде фестиваль культур «Global Village»

В неділю 27 січня тернополяни та гості міста зможуть відвідати унікальний культурний фестиваль. Організовують захід активісти молодіжної громадської організації «AIESEC в Тернополі», які працюють над чималою кількістю соціальних проектів.

Повідомляє «Ternopil.trend».

Фестиваль дасть змогу його учасникам ознайомитися та проникнутися культурами інших країн, скуштувати національні страви та оглянути народну творчість зарубіжжя. Цьогоріч на заході будуть представлені культури таких країн як: Індонезія, Єгипет, Китай та Туреччина.

Під час фестивалю тернополяни та гості міста зможуть не лише подивитися цікаве дійство, а й безпосередньо поспілкуватися з представниками інших культур та дізнатися рецепт вподобаного смаколику. Зареєструватися на участь у заході можна буде за посиланням.

Варто додати, що «Global Village» уже не вперше проводять у Тернополі. В рамках культурної акції молодь зможе поспілкуватися з яскравими представниками інших країн, відвідати цікаві презентації та творчі виступи. Метою заходу є розвиток толерантності до різних культур світу.

Слід зазначити, що в травні цього року Тернопіль прийматиме музичний фестиваль «Ї», який розпочнеться 3 травня і триватиме 3 дні. Музичне дійство об’єднає музикантів, художників, письменників та кінорежисерів з усієї України та іноземних представників. Любителі сучасного мистецтва зможуть дізнатися останні культурні новинки, а також ознайомитися з художніми та музичними творами іноземних країн.

Так, учасники заходу  проводитимуть поетичні читання, презентуватимуть книги та особисті виставки. Також в рамках фестивалю проведуть і книжкову ярмарку.

Comments

.,.,.,.