Тернополянин прославився на «Голосі країни»

 

До Андрія Смереки з Тернополя повернулося всі тренери на «Голосі країни-11». Хлопець ніколи професійно не займався вокалом, пише сайт ternopil-trend.in.ua.

 

Учасник наймасштабнішого співочого шоу України

Дев’ятнадцятирічний хлопець прийшов на кастинг «Голосу країни-11» вдруге. Минулого року він так і не дочекався свого виступу. За лаштунками побачив багатьох талановитих співаків та не наважився вийти на сцену. Тепер вважає, що не був готовим всередині, бракувало внутрішньої впевненості. Через пандемію нового сезону проекту могло б і не бути, тому Андрій пообіцяв собі взяти участь як тільки оголосять набір.

На відборі виконав пісню «Твої гріхи» Тіни Кароль у своєму стилі. Дмитро Монатик, Тіна Кароль, Олег Винник і Надя Дорофєєва розвернули крісла до хлопця з Тернополя. Врешті-решт Андрій Смерека обрав Дмитра Монатика своїм тренером. На сцені додав, що колись на концерті співака вони випадково потиснули один одному руки. Цей момент став вирішальним для хлопця. На кастингу його підтримували друзі та сестра.

Потрапити на «Голос країни» було найголовнішою мрією Андрія. Хлопець вважає, що для когось участь є лише виступами на сцені та показом на телебаченні. Однак він відчуває щось неймовірно глобальне, коли потрапляє на «Голос країни». У своєму блозі в Інстаграмі пише, що не кожна людина має у собі енергію й іскру, щоб здійснювати власні мрії.

Тіна Кароль назвала Андрія «перезавантаженням українського шоу бізнесу».

Мрія з’явилася як тільки почав дивитися шоу. В Андрія у сім’ї навіть з’явилася традиція: щонеділі о 21:00 дивитися прямий ефір, обговорювати суддів і учасників, сперечатися між собою.

За період участі у співочому шоу, Андрій написав свою пісню і через півроку планує її презентувати. На початку виступу сказав, прийшов виключно за перемогою. Він — молода кров і не має іншого варіанту, окрім того, щоб забрати собі омріяну статуетку «Голосу країни-11».

Comments