Чорну комедію “Одного разу в морзі” покажуть у Тернополі

 

«Одного разу в морзі» — комедійна вистава, яку готує Тернопільський драмтеатр. Прем’єра відбудеться 6 лютого 2021 року, пише ternopil-trend.in.ua.

Вистава про складний вибір свободи

Цинічний гумор, абсурдні сцени, насмішки над смертю — ознаки чорної комедії, які втілюють у новій виставі Тернопільського драмтеатру.

Сучасна п’єса «Той, що відчиняє двері» стала фундаментом для сценарію чорної комедії «Одного разу в морзі». Драматургиня Неда Неждана написала українську п’єсу та надихнула режисера-постановника Дмитра Чоповського до нової постановки.

Він коментує, читав багато п’єс, перш ніж зупинився на містичній «Той, що відчиняє двері». Історія його настільки захопила, що Дмитро Чоповський перечитав текст декілька разів. Цією виставою він дебютує, як режисер, адже є першопочатково є актором. Згодом знайшов потрібну музику, запропонував ідеї актрисам. Вирішили використовувати тільки українські пісні.

Підготовчі роботи тривали рік. У центрі сюжету є дві героїні: санітарка моргу, мертва людина. Ролі виконують акторки Оксана Левків і Оксана Малінович.

Санітарка працює у морзі багато років. Вона заміжня, та чоловік всі рішення приймає самостійно. Однак жінка на роботі завжди бере на себе всю відповідальність.

Друга героїня — вольова Віка. Вона влаштовувала своє життя, планувала похвилинно увесь час. З часом різко почала жити одним днем. У неї немає тією відповідальності, що у санітарки.

П’єса ставить більше питань, ніж залишає відповідей.

Борис Репка, директор Тернопільського обласного драматичного театру, розповів, що за період карантину втратили більше 300 тисяч гривень. Тепер частково повернулися до активної роботи та відбити втрачені кошти навряд чи вдасться.

Прем’єра чорної комедії «Одного разу в морзі» відбудеться 6 лютого. Її можна буде переглянути повторно 7, 10, 11, 18 і 27 лютого.

Comments

.,.,.,.