Тернополяни увійшли до списку найкращих блогерів України

На телеканалі ICTV проходило голосування за кращих українських блогерів. Серед претендентів за звання найпопулярніших персон були й тернополяни. Повідомляє «Ternopil-trend».

Одними з найкращих стали двоє тернополян – блогер Володимир Гевко та Лілія Левенець. Так, Володимир Гевко на своїй сторінці в соціальній мережі розповідає про різні теми та повсякденне життя. Всі його публікації мають емоційно-експресивне забарвлення. За життям тернополянина слідкують понад дев’ять тисяч людей. В рейтингу найкращих блогерів Володимир Гевко отримав 114 голосів.

Також в «Народний вибір» потрапила Лілія Левенець. За неї проголосували 37 людей. Тернополянка працює акушер-гінекологом. У своєму блозі жінка розповідає про здоров’я та медицину. Загалом на неї підписані 157 тисяч людей.

Варто додати, що Лілія Левенець є автором першого україномовного блогу на гінекологічну тематику. За словами тернополянки, перш ніж створити власний блог, потрібно визначитися з темою контенту, мати свою цільову аудиторію та розповідати підписникам дійсно потрібну та актуальну інформацію.

Наприклад, для медичного блогу потрібен лише якісний контент. При цьому інформація обов’язково має бути доказовою та перевіреною, адже багато людей довіряють блогеру, який надає їм медичні поради та можуть спробувати лікування на власному прикладі.

Лілія Левенець вважає, що кожен лікар є індивідуальністю, адже має свій власний підхід та знання і життєвий досвід, яким може поділитися. Тернополянка зазначила, що блог їй потрібен для того аби спонукати пацієнток не боятися походів до гінеколога. Лікар є також живою людиною зі своїми життєвими проблемами та радостями. В такому випадку між пацієнтом та лікарем з’являється довіра. При цьому Лілія Левенець наголошує, що блог є щоденною роботою і потребує чималих зусиль.

Comments

.,.,.,.