В Тернополі пройде забіг Святих Миколаїв

Тернополяни мають можливість взяти участь у захопливому та цікавому заході. Незабаром на набережній Тернопільського ставу пройде забіг в новорічних карнавальних костюмах. Про це розповіли в прес-службі Тернопільської міської ради. Повідомляє «Ternopil-trend».

Відбудеться святковий забіг 20 грудня. Зареєструватися для участі в ньому можна буде з 10 години ранку. В 10.45 розпочнеться розминка, а сам старт забігу відбудеться рівно о 11 годині дня.

Варто додати, що учасники забігу мають подолати дистанцію в 5 кілометрів. Якщо ви вирішите приєднатися до заходу, необхідно перейти за посиланням, де заповнити потрібну інформацію та зареєструватися.

З собою слід обов’язково мати новорічний костюм, або ж елемент святкового образу. Всі учасники отримають іменний номер. За участь нагородять ексклюзивними фінішними медалями, солодощами. Організатори акції обіцяють всім незабутній святковий настрій. При цьому участь в забігу є безкоштовною.

Минулого року в Тернополі провели костюмований забіг Санта Клаусів під лозунгом «Як Новий рік зустрінеш – так його і проведеш». Хоча 2020 рік і вийшов непростим роком, адже кардинально змінив життя багатьох жителів Тернопільщини.

Вкінці минулого року біля Тернопільського озера пройшов передноворічний забіг. Головною вимогою для учасників була наявність будь-якого новорічного костюма.

Слід зазначити, що 6 грудня в Тернополі почало працювати Файне зимове містечко. В місті повним ходом йдуть новорічні приготування, зокрема тривають роботи з встановлення новорічної ялинки, облаштування ковзанки. Працюватиме Зимове містечко до 26 січня наступного року. На його території працюють дерев’яні будиночки, де можна придбати різноманітну новорічну атрибутику, є фотозона, сцена, традиційна резиденція Святого Миколая та атракціони.

Comments

.,.,.,.