Міжнародний джазовий фестиваль «JazzBez» знову у Тернополі

Як повідомляє ternopil-trend з посиланням на Realno, у цьому році зима в Тернополі розпочнеться з джазу. З 7 по 9 грудня 2018 року у місті проходитиме XVIII Міжнародний джазовий фестиваль «JazzBez». 
«Jazz Bez» – це джазовий марафон, який поєднує десятки міст, сотні музикантів з цілого світу, тисячі меломанів, і багато відтінків джазу у єдине свято музики і свободи. 
Як завжди, усі фестивальні дні будуть сповнені традиційного і авангардного, українського і світового, елітарного і, разом з тим, доступного джазу. Саме так, адже родзинкою фестивалю є поєднання максимальної кількості джазових стилів. А учасниками фестивалю стануть музиканти, які зараз творять майбутнє світового джазу. 
Концерти XVIII Міжнародного джазового фестивалю «JazzBez» у Тернополі проходитимуть в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім Т. Шевченка. 
7 грудня на сцені гратимуть Antonio Flinta Quartet з Італії та Jonas Cambien Trio з Норвегії. 
8 грудня гості фестивалю зможуть послухати двох учасників з США: Ark Ovrutski New York Quartet feat. Benny Benack та Logan Richardson blues People. 
9 грудня у Тернополі виступатимуть Leléka із Німеччини і спільний американсько-угорський проект Silhouette and Vinx. 
Фестиваль був започаткований у 2001 році. Тоді концерти відбулися у двох містах: Львові та Перемишлі. З того часу географія фестивалю значно розширилася і фестиваль проходить в усіх основних культурних центрах України та Польщі. У цьому році захід охопить 11 українських та 4 польських міста. 
Варто зауважити, що подібних джазових подій немає ні в українській, ні в польській музиці. За 16 років у рамках фестивалю пройшли сотні концертів, започаткувалися десятки міжнародних проектів, а кількість учасників «Jazz Bez» сягла тисячі. 
Організаторами фестивалю у Тернополі виступає мистецьке об’єднання «Коза» спільно з Тернопільською міською радою.
 

Comments

.,.,.,.