Кінопрем’єри тижня: «Красивий бізнес» та «Гра пам’яті»

З Вами знову постійна рубрика «Кінопрем’єри тижня». В сьогоднішньому огляді Тернопіль розгляне «Красивий бізнес» та ««Гра пам’яті».

«Красивий бізнес»

10 січня у кінотеатрах розпочався показ комедії режисерів Бенуа Делепіна і Гюстава де Керверна «Красивий бізнес». У центрі подій фільму опиняється Жак (герой актора Жана Дюжардена), ексцентричний чоловік, який у свої 40 лише починає самостійне життя. І плани в нього досить амбіційні, адже він хоче стати багатим та знаменитим. Для цього у нього вже навіть є власний бізнес-план: організація туристичний подорожей з метою проведення недорогих пластичних операцій. А поки що він поселяється у своєї старшої сестри, яка є менеджером поселення Еманнуіс на південному заході Франції. Довго не думаючи, він починає переходити до активних дій. Знаходить групу чоловіків, яких переконує вкласти свої мізерні заощадження в його геніальний задум. Усі разом вони вирушають в ділову поїздку у клініку в Болгарію, де всі їх мрії про яскравіше і більш красиве життя повинні стати реальністю. Звичайно якщо…

«Гра пам’яті»

Цього тижня на екранах кінотеатрів відбувається показ детективного бойовика режисера Браяна А. Міллера «Гра пам’яті». Після пограбування банку група злочинців зазнає несподіваного нападу на дорозі, усіх крім одного вбивають. МакДональд (герой актора Меттью Модайна), який вижив, отримує серйозну травму голови. У результаті цього у нього виникає серйозна амнезія і він не пам’ятає ніяких подій із свого минулого. Сім років він проводить в ув’язненні у психіатричній клініці. Аж ось одного дня до нього на зустріч приходить незнайомець, який стверджує, що добре знає його і що він має одну важливу справу. Але чи справді це людина із колишнього життя, чи зловмисник, який намагається зіграти на хиткому становищі МакДональда. Відомо одне: він не зупиниться ні перед чим, щоб досягти своєї мети, адже мова йде про великі гроші. Справа у тому, що ця людина впевнена, що МакДональд знає, де знаходяться гроші, вкрадені під час пограбування банку, які так і не знайшла поліція. Разом із тюремним лікарем незнайомець організовує втечу МакДональда. Зловмисники роблять йому ін’єкцію сироватки для того щоб повернути йому пам’ять. МакДональд поринає у спогади на межі реальності та галюцинацій. А невдовзі погоню за ним розпочинають детектив місцевої поліції та агент ФБР. Вони серйозно налаштовані розгадати таємницю, яку приховує МакДональд, адже справа пограбування банку, яку вони вели усі ці роки, і досі залишається не розкритою, а гроші не знайденими, що є для них особистим викликом і першочерговою задачею.

Comments

.,.,.,.