Жительку Тернопільщини визнали найталановитішою дитини України

Тернопільська область багата на талановитих дітей. Однією з яскравих представниць є Катерина Вербова. Повідомляє «Ternopil-trend».

Талановита дівчина співом та грою на фортепіано зуміла підкорити вже не один всеукраїнський конкурс. Катерина з раннього дитинства захоплювалася музикою. Дівчинка ще не вміла говорити, коли почала співати.

Коли ж підросла, сама попросила батьків віддати її на навчання в музичну школу. Катерина розповідає, що музика стала її життям. Для неї не існує улюбленої чи нелюбої музики, однак звичайно є мелодії, які торкають найпотаємніші струни душі.

Мама для Катерини Вербової стала продюсером, адже допомагає підготуватися до вокальних конкурсів, шукає музичні заходи, які можна відвідати. Мама як ніхто знає, який репертуар найбільше підійде для доньки та який образ можна створити.

Старанна та наполеглива праця принесла дівчинці заслужене визнання та нагороди. Загалом в її домашній колекції налічуються десятки різноманітних грамот, листів та кубків. При цьому найбільше нагород саме за здобуття перших місць.

Нещодавно до своєї колекції дівчина додала ще одну престижну нагороду, яка є для неї своєрідним «Оскаром». Катерина Вербова здобула перемогу в конкурсі «Найталановитіша дитина України». Для того, щоб взяти участь в конкурсі необхідно було надати всі свої нагороди та розповісти про них.

Варто додати, що дівчина навчається в Збаразькій музичній дитячій школі. Її вчителька Валентина Баришовець розповідає, що за всю її багатолітню практику такої талановитої учениці в неї ще не було.

Наразі Катя займається підготовкою до свого першого сольного концерту, який, враховуючи карантинні обмеження, планує провести вкінці року. Всі пісні, які будуть виконані на концерті, дівчина написала самостійно: і слова та музику.

Comments