Тернопільська співачка знялася в кліпі Енpіке Іглеcіаcа

Молода співачка Василина Зозуля засвітилася в кліпі популярного співака. Повідомляє «Ternopil-trend». Про це тернополянка розповіла на своїй сторінці в соціальній мережі.

Лише за кілька днів відео переглянули 62 мільйони глядачів. Білявку можна побачити в тигровому піджаку на 1,27 та 1,45 хвилині кліпу.

Варто додати, що справжнє ім’я співачки Боровська Василина, а виступає вона під псевдонімом ZOZULYA. Про тернопільську співачку українські меломани дізналися не так давно. Дівчина одного дня прокинулася знаменитістю. Її дебютний кліп зібрав одразу мільйон переглядів.

ZOZULYA виклала на Youtube пісню власного авторства «Чорне і біле», яка одразу здобула прихильність слухачів. Лише за два місяці кліп переглянули мільйон людей. Пісню співачка написала ще в 2017 році, а презентувала її минулого року.

За словами тернополянки, вона й не очікувала, що композиція отримає таку віддачу від слухачів. В соціальній мережі кліп також назбирав мільйон переглядів. ZOZULYA щаслива, що пісня припала людям до душі. Але найбільше її вразило те, що люди почали писати їй в приватні повідомлення про власні історії кохання, часто з нещасливим фіналом. Це свідчить про те, пісня найшла відклик в серцях людей.

Згодом кліп взяли в ротацію на телеканалі М2. З’явилася композиція в ефірі і багатьох українських радіостанцій. 

До слова, дівчина родом з Настасова, однак вже 10 років живе в Тернополі. Вона закінчила спочатку Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, а згодом ТНЕУ. За спеціальністю Василина Боровська – економіст, екскурсовод.

Однак, після закінчення навчання у виші тернополянка зрозуміла, що хоче займатися лише музикою. Спочатку вона працювала ведучою на весільних церемоніях, потім співачкою на весіллях. Але в душі дівчина розуміла, що хоче чогось більшого. Так і почався шлях до музичного олімпу.

Comments