Стало відомо чи відбудеться фестиваль «Файне місто»

Через епідемію коронавірусу та загрозу для життя тернополян, всі культурні заходи, що передбачають масове скупчення людей, переносять на наступний рік. Повідомляє «Ternopil-trend».

Традиційно в липні у Тернополі проходить фестиваль «Файне місто», який збирає поціновувачів рок-музики з усієї України та світу. 

Організатори музичного заходу порадували хорошими новинами його поціновувачів. Цього року фестиваль таки відбудеться, однак змінюються дати його проведення. Зокрема, «Файне місто» розважатиме меломанів з 30 липня до 2 серпня. Наразі організатори тримають в таємниці, де ж проходитиме музичний захід. Загалом Тернопіль прийматиме фестиваль вже восьмий рік поспіль.

Варто додати, що «Файне місто» є унікальним музичним фестивалем, адже поєднує в собі практично всі напрямки сучасної музики. На його сценах можна почути рок, альтернативну музику, фолк, поп, денс.

При цьому фестиваль збирає лише найкращі українські та іноземні гурти, які виконують популярні хіти.
«Файне місто» є одним з небагатьох музичних заходів, які мають в основі концепцію. Так, головною метою фестивалю є створення території вільних людей, яких об’єднала музика. Гості фестивалю мають можливість пожити в наметовому містечку та насолодитися музичною і драйвовою атмосферою.

Минулого року в третій день фестивалю пройшов костюмований карнавал. В цей день на території «Файного міста» можна було зустріти персонажів як Наруто, так і давно забутої програми «Каламбур».

Також зустрічали гостей картонні рок-легенди музики, які стали справжніми улюбленцями відвідувачів фестивалю. Адже напевно саме з ними зроблено найбільше фото. Варто додати, що кожного дня фестиваль відвідували 15 тисяч людей, що значно більше, ніж минулого року. При цьому 200 пар своєрідно зв’язали себе обітницями шлюбу. Обвінчав їх місцевий пастор.

Comments

.,.,.,.