Жителів Тернопільщини просять підтримати Youtube-канал для діток з інвалідністю

Кременчани створили Youtube-канал, на якому діти з інвалідністю показують свої таланти. Однак, для їхньої підтримки потрібно, щоб канал мав щонайменше 1000 підписників. Повідомляє «Ternopil-trend».

Про допомогу в соціальних мережах попросила мати особливої дитини Сніжана Шевченко. За її словами, потрібно якнайскоріше зібрати тисячу підписників, щоб підтримати дітей. Цим жителі Тернопільщини можуть допомогти у втіленні мрії особливих дітей.

На першому відео, яке розмістили на Youtube-каналі, видно як діти зворушливо готуються до свята вишиванки. Для того, щоб підписатися на нього, потрібно перейти за посиланням, переглянути відео, вподобати пост та безпосередньо підписатися на оновлення каналу.

Жителька Кременця Наталя Бабій розповідає, що люди нічого не втрачають, підписавшись на канал, проте дають шанс на майбутнє громадській організації «Зоря надії» та дітям з інвалідністю.

Варто додати, що громадська організація «Зоря надії» постійно влаштовує заняття для діток з ДЦП та особливими потребами. Практично це єдині в місті реабілітаційні заняття для дітей з інвалідністю. Всі заняття є безкоштовними та проводяться за ініціативи батьків, психологів і педагогів.

Минулого року Товариство батьків-інвалідів міста Кременця відвідало реабілітаційні центри в Польщі, де запроваджують унікальну методику проведення занять для дітей з ушкодженнями головного мозку. Тому, батьки вирішили запровадити польський досвід в рідному місті.

Всі заняття проходять в груповому форматі разом з батьками для того, щоб вони мали можливість повторити їх в майбутньому. Завдяки заняттям в дітей виробляються основні навички соціально-побутового орієнтування. Оскільки діти мають проблеми з мовленням, для спілкування з ними використовують альтернативну невербальну мову.

Comments

.,.,.,.