Переможець «Голосу країни» продемонстрував свою новеньку квартиру

Талановитий хлопець з Тернопільщини Роман Сасанчин отримав свій заслужений приз – квартиру в новобудові. Повідомляє «Ternopil-trend».

Хлопцю вручили ключі від двохкімнатної квартири в Києві. Роман Сасанчин оглянув своє нове житло та розповів, що він не може передати тих емоцій, які його переповнюють. Адже здійснилася мрія його життя – він отримав квартиру в столиці. Квартира має сучасне планування з великими та просторими 
кімнатами. В дворі багатоповерхівки планують облаштувати велику зону відпочинку.

Житло Роману Сасанчину подарувала компанія «Новобудова» в житловому комплексі «Щасливий». Представник компанії побажав хлопцю подальших творчих успіхів та нових хітів, які радуватимуть українців. Окрім квартири на сцені співаку вручили почесний кубок.

Роман Сасанчин також розповів про свій шлях до перемоги. Так, саме батьки вмовили його знову спробувати свої сили у дорослій версії шоу «Голос країни». Він довго роздумував чи варто знову йти на кастинг, оскільки він забирає багато часу.

Роман Сасанчин весь час був зайнятий навчанням та ЗНО. Та все ж таки він наважився нагадати про себе в шоу. Талановитий хлопець не сподівався, що повторить свій успіх, проте саме йому глядачі віддали найбільшу кількість голосів. Він вважав свою перемогу нереальною та фантастичною.

Роман Сасанчин є унікальним учасником, адже вдруге отримав перемогу з тим самим тренером. Під час шоу Тіна Кароль замінила йому маму.

Під час першого кастингу мама підтримувала сина за кулісами. Юний співак виступав майже вкінці, коли в тренерів залишалося дуже мало вільних місць. Коли підходила черга хлопця виступати, мама почала плакати, оскільки хвилювалася, що до Романа ніхто не повернеться. Її щастю не було меж, коли спів сина розвернув до себе всі тренерські крісла.

Comments

.,.,.,.