Відома блогерка ледь не загинула в ДТП на Тернопільщині

Слизька дорога мало не забрала життя відомої блогерки. Повідомляє «Ternopil-trend» з посиланням на «Голос».

Блогер Олександра Пустовіт, більше відома в мережі як Саша Бо, їхала на Тернопільщину, щоб забрати сина від батьків. Однак, посеред дороги її застала сильна злива.

Дівчина прямувала у містечко Гусятин. Коли вона проїхала Бучач, почався сильний дощ. Однак, блогерка вирішила не зупинятися і продовжила рух, маючи намір перечекати зливу в Чорткові, де живуть її бабуся з дідусем.

Перед Чортковом автомобіль потрапив у велику калюжу і його почало заносити, хоча й швидкість була досить невеликою – всього 50 кілометрів за годину. Дівчині вдалося втримати кермо, проте авто на мокрій траві пронесло ще 10 метрів.

На щастя, ні блогерка, ні транспорт не постраждали. Вона лише пошкодила маленьке деревце, яке її дідусеві довелося зрізати. Олександра Пустовіт вважає, що їй пощастило і вона народилася в сорочці. Велику роль зіграло й те, що зустрічна машина була далеко. Її водій зупинився та поцікавився в дівчини, чи все у неї гаразд. Від пережитого блогерка розплакалася і вважає, що це наука на все життя.

Вона звернулася до своїх підписників в соціальній мережі та порадила їм не поспішати і краще перечекати дощ, тому що можна взагалі нікуди не доїхати.

Варто додати, що Олександра Пустовіт є першим україномовним блогером. На її сторінку в соціальній мережі підписані мільйони людей. В 2019 році її визнали найкращим блогером України.

В 2016 році Олександра Пустовіт завагітніла та народила сина Данила. Саме під час вагітності вона почала вести блог, у якому розповідала про материнство, здоров’я і різноманітні лайфхаки. Лише за один місяць їй вдалося зібрати 15 тисяч фоловерів. Олександра Пустовіт офіційно зареєстрована блогером і сплачує податки з своєї рекламної діяльності.

Comments

.,.,.,.