Роман Сасанчин з Тернопільщини переміг в шоу «Голос країни»

Талановитий юнак Роман Сасанчин з Заліщицького району підкорив сцену дорослого «Голосу країни». Саме за хлопця глядачі віддали найбільшу кількість голосів. Повідомляє «Ternopil-trend».

Фінал телешоу показали в прямому ефірі телеканалу 1+1 вчора 26 квітня. Роман Сасанчин став беззаперечним переможцем ювілейного 10-го сезону. У фіналі хлопець виконав пісню «Цвіте черешня», яку присвятив своїй мамі, яка підтримувала його все життя та своєму тренеру Тіні Кароль, яку Роман Сасанчин називає «мамою проєкту».

Окрім перемоги в шоу талановитий співак отримав ключі від квартири в Києві. Варто додати, що це не перша перемога Романа Сасанчина. В 2015 році він підкорив сцену «Голосу діти» та отримав звання «Найкращого дитячого голосу країни».

Однак, шлях до перемог не був безхмарним. Вперше хлопчик з села Садки Заліщицького району виступив на великій сцені в 2010 році. Тоді до Романа Сасанчина не повернувся ніхто з суддів, але хлопчик зрозумів не одразу, що він не потрапив у наступний етап шоу і не міг стримати сліз. Його виступ настільки розчулив глядачів, що вони вимагали в продюсерів шоу дати дитині другий шанс.

Перша поразка лише додала затятому юнаку сил і він з тріумфом повернувся на сцену в 2015 році та став беззаперечним переможцем «Голосу діти».

За словами Романа Сасанчина перемога в «Голосі. Діти» надихнула його спробувати свої сили в дорослій версії шоу. Юний співак йшов з надією повторити свій успіх та знову перемогти.
За сценою хлопця постійно підтримувала мама, яка була з ним на кожному кастингу та відборі. А вдома за Романа вболівали батько з сестричкою, друзі та викладачі.

Зараз хлопець навчається в Теребовлянському коледжі на хоровому відділенні «Народне пісенне мистецтво», де вивчає вокал. Роман Сасанчин веде активне студентське життя та не забуває про своє улюблене заняття – музику.

Comments