Тернополян запрошують стати ведучими нового «Радіо Те», яке нещодавно з’явилось в ефірі

Як повідомляє ternopil-trend з посиланням на Teren, у «Файному Зимовому містечку», що в центрі Тернополя, з’явилось власне радіо. Воно отримало назву «Радіо Те».

Радіостудія розташована в одному із будиночків містечка. Почути радіотрансляцію можна на Театральному майдані, а також в Інтернеті на безкоштовному сервісі Кастор ФМ.

Зараз по радіо передають музику, яка лунає біля центральної ялинки. Незабаром у радіостудії з’являться діджеї та ведучі, у яких будуть власні програми. Окрім цього вони розповідатимуть про актуальні події Зимового Містечка і коментуватимуть різноманітні заходи, які, до речі, заплановані організаторами у великій кількості.

Зараз проект задуманий, як тимчасовий, на період зимових свят, але якщо ця ідея сподобається тернополянам, то, можливо, радіо діятиме у Тернополі на постійній основі.

За словами директора туристично-інформаційного центру Тараса Ковальчука, подібне локальне радіо він побачив у минулому році у київському Зимовому Містечку і після цього вирішив втілити такий проект у Тернополі. Можливо, згодом для нового радіо створять постійну студію і воно працюватиме на виїзних локаціях, наприклад, фестивалях.

Він зауважує, що зараз радіотрансляція звучить на Театральному майдані з 10.00 до 22.00, а в Інтернеті її можна почути цілодобово. У Новорічну ніч на радіо будуть працювати ведучі і відеотрансляція з вітаннями з студії радіостанції буде демонструватися на великому екрані.

До речі, тернополяни мають можливість спробувати себе у ролі ведучих нового тернопільського радіо. Тарас Ковальчук зазначає, що заявки на посаду ведучих усі бажаючі можуть надсилати у приватних повідомленнях на його сторінку у Facebook.

Також у період всіх новорічних свят тернополяни зможуть скористатися радіоефіром «Радіо Те», щоб передати привітання друзям та знайомим.

Comments

.,.,.,.