Роман Сасанчин з Тернопільщини пройшов у наступний етап «Голосу країни»

Талановитий юнак тріумфально переміг свого суперника у вокальному двобої. Повідомляє «Ternopil-trend».

В неділю на телеканалі «1+1» в черговому ефірі тривали вокальні двобої між учасниками команди Дана Балана. Співак обирав найсильніших учасників, які виступатимуть в прямих  ефірах.

Суперником Романа Сасанчина став співак-блогер Сергій Клейсін. Хлопці виконали пісню Тіни Кароль «Не дощ». В такий спосіб  Дан Балан хотів зробити оригінальний подарунок своїй колезі.

Після виконання хіта хлопці зізналися, що відчули себе своєрідними амурами на сцені, оскільки таким чином хотіли висловити, які в Дана Балана є почуття до Тіни Кароль. Співачка оцінила подарунок та зазначила, що вийшло дуже гармонійно.

Роман з Сергієм намагалися  виконати всі настанови тренера, щоб якомога краще заспівати пісню. В результаті співак обрав Романа Сасанчина як найсильнішого виконавця. Дан Балан прокоментував виступ тернополянина і зазначив, що його більше вразила харизма та талант Романа. Хоча він не очікував, що Сергій Клейсін також досить сильно виступить. Далі Дан Балан вирішив іти з співаком з Тернопільщини. Його суперник покинув шоу: ніхто із суддів не забажав вкрасти його в свою команду.

Нагадаємо, ефір з виступом Романа Сасанчина телеглядачі побачили 1 березня. Хлопець своїм співом розвернув до себе усі чотири тренерські крісла. Талановитий представник Тернопільщини виконав хіт Алессандро Сафіни «Luna tu» та отримав захоплення і визнання не лише тренерів, а й усієї публіки.

П’ять років тому Роман Сасанчин уже перемагав на дитячій версії «Голосу країни». Тоді його наставником була співачка Тіна Кароль. Усі думали, що хлопець знову вибере команду зірки. Проте, його рішення було неочікуваним. Хлопець назвав Тіну Кароль своєю другою мамою, однак наставником обрав Дана Балана. Роман Сасанчин має усі шанси на перемогу і в дорослій версії шоу.

Comments

.,.,.,.