Наречена співака з Тернополя опублікувала пікантні фото

Популярний співак з Тернопільщини Віктор Павлік незабаром в черговий раз одружиться з своєю обраницею Катериною Реп’яховою. Жінка часто шокує публіку своїми відвертими інтерв’ю та фото. На цей раз наречена опублікувала фото в душі. Повідомляє «Ternopil-trend».

Катерина Реп’яхова виклала фото, де вона повністю оголена. Щоправда, під світлиною обраниця Віктора Павліка пояснила, чому вона так зробила. Менеджер співака зазначила, що це її реакція на публікації в деяких засобах масової інформації, які перекручують її інтерв’ю та пишуть всілякі нісенітниці, щоб підняти відвідуваність своїх видань.

Однак, вона намагається не брати весь бруд близько до серця і продовжує далі любити свого найкращого чоловіка. Катерина Реп’яхова наголосила, що вони з Віктором Павліком проживуть разом 100 років та помруть в один день. Менеджер звернулася до всіх журналістів і попросила не турбуватися про те, що вона робить.

Нагадаємо, раніше в мережі з’явилося інтерв’ю Катерини Реп’яхової, де вона розповіла, що не виключає можливості через 20 років знову вийти заміж, адже її теперішній обранець Віктор Павлік не житиме вічно. Відверті зізнання викликали бурхливу реакцію у читачів.

 

Варто додати, що для Віктора Павліка це буде вже п’ята церемонія одруження. Його майбутня дружина молодша від співака на 28 років. Катерина Реп’яхова зізналася, що в майбутньому вони з чоловіком планують поповнення в сім’ї. При цьому мова йде навіть не про одну дитину.

катерина

Пара планує відсвяткувати весілля 10 червня, яке пройде у європейському стилі. Проведуть церемонію одруження в рідному місті обраниці Віктора Павліка – Дніпрі. Нещодавно наречена на своїй сторінці в соціальній мережі оприлюднила фото з салону, де вона позує у весільній сукні. Катерина Реп’яхова підписала під світлиною, що це не кінцевий варіант.

Comments

.,.,.,.