Група «TVORCHI» подякували тернополянам за шалену підтримку

В суботу 15 лютого відбувся півфінал Національного відбору на конкурс Євробачення. Одним з учасників був гурт TVORCHI, виступ якого вразив мільйони українців. Повідомляє «Ternopil-trend» з посиланням на «20 хвилин».

Вболівати за улюблений гурт можна буде під час фіналу Національного відбору, який пройде вже 22 лютого. Учасники гурту розповіли свої враження від виступу та чи були присутні переживання. На сцені Національного відбору Андрій Гуцуляк та вокаліст Джеффрі Кенні виконали хіт «Bonfire», за який отримали найвищу оцінку від суддів.

За словами гурту TVORCHI, вони вирішили взяти участь у Національному відборі, оскільки часто бачили коментарі під своїми хітами, де українці вважали, що талановиті хлопці обов’язково мають взяти участь в музичному конкурсі. Коли в доробку групи з’явилася композиція «Bonfire», хлопці одразу зрозуміли, що це саме та пісня, з якою вони мають виступити на Євробаченні.

Андрій Гуцуляк та Джеффрі Кенні постійно відчували підтримку тернополян, яка була досить сильною. Своїм виступом у фіналі учасники групи повністю задоволені, оскільки змогли на сцені викластися на 100 відсотків.

Хлопці обіцяють крутий виступ у фіналі та обов’язково здивувати глядачів. Відбір на Євробачення стартує 22 лютого о 19 годині вечора. Переглянути його можна на каналі СТБ чи Першому національному. Для того, щоб проголосувати за тернополян, потрібно відправити цифру 6 на номер 7766.

Як проходитиме голосування: після того як учасники виконають усі конкурсні пісні, відкриється лінія для голосування. Смс з цифрою вашого улюбленого виконавця потрібно буде відправити на номер 7766. При цьому проголосувати за одного учасника можна буде тільки раз. Окрім тернополян, у фінал конкурсу пройшли David Axelrod та KHAYAT.

Comments

.