Кінопрем’єри тижня: «Грінч» та «Еліот – найменше оленя Санти».

З Вами знову постійна рубрика «Кінопрем’єри тижня». В сьогоднішньому огляді ternopil-trend.in.ua розгляне «Грінч» та «Еліот – найменше оленя Санти»

«Грінч»

20 грудня на екрани кінотеатрів виходить анімаційний комедійний 3D фільм режисерів Ярроува Чейні і Скотта Мосіра «Грінч». Стрічку зняла компанія Illumination і Universal Pictures. Вона стала третьою кіно адаптацією пригод Грінча. Фільм розповість історію, що трапилася у одному невеликому тихому містечку напередодні Різдва. Мешканці містечка добрі та привітливі люди, які дуже люблять це зимове свято і щороку з завзяттям готуються до нього. Але є серед них один підступний похмурий буркотун Грінч (голос актора Бенедикта Камбербетча), який любить лише сидіти в тиші, дбати про власний комфорт і робити пакості. Він живе у печері на вершині гори, що розташована на півночі містечка. Його єдиним другом є його вірний песик Макс. Вони живуть разом у повній ізоляції від людей і ніскільки не бажають заводити знайомства. Проте іноді їм все ж доводиться вирушати в містечко, коли у них закінчуються продукти. Тоді вони відправляються в магазин за покупками і заодно влаштовують різноманітні витівки. Але ось наступає передріздвяна пора і в містечку стає напрочуд гамірно та весело, оскільки цього разу мешканці вирішили влаштувати грандіозне святкування. Все це дуже не подобається Грінчу, адже найбільше у світі він ненавидить сміх і розваги. У нього з’являється підступний план, як повернути тишу та спокій і водночас напакостити усім навколо. Він задумує викрасти Різдво.

«Еліот – найменше оленя Санти»

20 грудня у кінотеатрах розпочнеться показ сімейного анімаційного фільму режисера Дженніфер Весткотт «Еліот – найменше оленя Санти». У центрі сюжету фільму події, які трапилися на Північному Полюсі напередодні Різдва. Як відомо, є така ніч, коли Санті (голос актора Джорджа Буза) необхідно рознести подарунки дітям усього світу. Зробити це нелегко, зважаючи на те, якою величезною є планета. Встигнути все допомагає йому злагоджена команда північних оленів, які здатні везти сани Санти з надзвичайною швидкістю. Але одного разу за декілька днів до Різдвяної ночі олень на ім’я Блискавка несподівано оголосив про свій намір піти на заслужений відпочинок. Тепер одне з місць в упряжці вільне і терміново шукають претендентів на вакантну посаду. Звичайно ж бажаючих дуже багато, адже це відповідальна і дуже важлива робота для усіх північних оленів. Але серед них є один маленький олень, Еліот (голос актора Джоша Гатчерсона), який найбільше з усіх бажає бути оленем Санти і доставляти подарунки дітям по всьому світу. Але для того, щоб стати частиною команди йому необхідно пройти випробування, щоб довести, що він здатен виконувати таку складну роботу. Чи вдасться Еліоту справитися із завданням і випередити інших претендентів.

Comments

.,.,.,.