Тернопільський гурт переміг у півфіналі Національного відбору на Євробачення

Сьогодні відбувся другий півфінал Національного відбору Євробачення. Одним з учасників півфіналу був тернопільський гурт «Tvorchi», виступ якого оцінило як професійне журі, так і глядачі. Повідомляє «Ternopil.trend».

Незважаючи на те, що гурт досить молодий, проте з кожним роком він впевнено завойовує симпатії українських меломанів.

На сцені Національного відбору «Tvorchi» виконали хіт «Bonfire», який отримав найвищий бал від журі та телеглядачів. У композиції хлопці розповідають про те, що людство повинно дбайливіше ставитися до планети і нести відповідальність за свої вчинки.

Учасники гурту зазначили, що кожного дня спостерігають як міняється світ, однак зміни не завжди є позитивними для планети. Ще є час, щоб усе виправити.

Вболіватимемо за наш гурт у фіналі конкурсу, який відбудеться 22 лютого. Переможець фіналу представить Україну на Євробаченні, що пройде у травні в Нідерландах. Слід зазначити, що за результатами жеребкування гурт «Tvorchi» у фіналі Національного відбору виступатиме останнім.

Нагадаємо, гурт «Tvorchi» у 2018 році заснували тернополянин Андрій Гуцуляк та його друг Джеффрі Кенні. За такий короткий період тернопільські виконавці встигли записати два альбоми – The parts (2018) та Disco lights (2019). Група виконує пісні як на англійській, так і на українській мові.

Історія знайомства хлопців та створення групи є досить цікавою. Андрій випадково підйшов на вулиці до Джеффрі, щоб перевірити наскільки добре він знає англійську мову. Однак, знайомство переросло в дружбу та співпрацю. Зокрема, тернополянин є музичним продюсером гурту, а його колега пише композиції та співає.  

В травні 2017 року світ побачив перший сингл гурту Slow». А у вересні цього ж року гурт записав другу композицію «You».

Comments

.,.,.,.