У Тернополі обрали найкрасивішу бабусю

У Тернополі з успіхом пройшов конкурс «Краса елегантного віку». Загалом участь в заході взяли вісім чарівних тернополянок. Повідомляє «Ternopil-trend».

Протягом усього конкурсу жінки дефілювали перед присутніми у різноманітних нарядах, а також танцювали та відповідали на запитання журі. Варто додати, що жодна з учасниць не залишилася без нагороди та отримала свій титул і корону. Приз глядацьких симпатій отримала найстарша учасниця конкурсу Галина Стасіна. 

Організаторами заходу виступили тернопільський міський територіальний центр та громадська організація «Файні внуки». За словами організаторів, конкурси подібного формату проходитимуть і наступні роки. При цьому в планах провести конкурс краси серед чоловіків поважного віку.

краса

Своїми враженнями від конкурсу краси поділилася одна з учасниць Леся Любарська. За її словами, усі жінки відчули себе молодими та енергійними красунями. Тернополянка порадила не боятися жінкам поважного віку брати участь в подібних заходах. Слід боротися зі своїми страхами, адже це варте емоцій і відчуттів.

Нагадаємо, минулого року 60-річна українка отримала титул найгарнішої бабусі світу. Світлана Гасс стала абсолютною переможницею двох конкурсів краси, які проходили в Болгарії та США. Окрім титулу найгарнішої бабусі світу, українку нагородили званням Ms. Transcontinental Classic.

Варто додати, що Світлана Гасс уродженка Одеси. За професією жінка модельєр та фінансист. У своєму рідному місті вона відкрила салон краси. За словами Світлани Гасс, вона прагне надихнути українок, щоб попри вік вони приділяли увагу собі. Жінка навіть влаштовує у своєму салоні безкоштовні дні для пенсіонерів.

Українка розповіла як потрапила на конкурс краси у США. Донька Світлани потай від матері записала її на кастинг, який жінка успішно пройшла, а також здобула головну корону конкурсу.

Comments

.,.,.,.