У Тернополі відкрили виставку оголеного тіла

Незвичну для Файного міста виставку організувала місцева художниця Наталя Басараб. Жінка представила свої роботи в жанрі ню. Повідомляє «Ternopil-trend» з посиланням на «Нову».

За словами тернополянки, роботи у відвертому жанрі вона ніколи не показувала в рідному місті. Однак, її полотна є частими гостями закордонних експозицій. При цьому іноземні поціновувачі мистецтва охоче купують картини, чимало робіт знаходиться в приватних колекціях.

Виставку своїх творів Наталя Бесараб представила в арт-галереї, яка нещодавно відкрилася у гастропабі Natura. Загалом відвідувачі виставки зможуть полюбуватися красою жіночого тіла, яке талановита художниця зобразила на більш як 20 полотнах.

За словами Наталі Бесараб, це перша настільки відверта презентація у її рідному місті. Картини, які представили на виставці, відносяться до різних років у творчих періодах художниці. Чимало полотен виконані пастеллю та аквареллю.

За кордоном поціновувачі мистецтва охоче купували полотна, були навіть конкретні замовлення на картини. Тернополянка розповіла як одного разу в літаку познайомилася з професором. Чоловік замовив їй оголений портрет своєї молодої дружини. Професор переслав Наталі Басараб фотографії жінки в стилі ню і вона по них намалювала чудовий портрет. За словами професора, картина постійно нагадуватиме їм з дружиною, якою молодою та красивою вона була.

На думку художниці, стиль ню є надзвичайно актуальним для сучасного мистецтва. Однак, його не слід ототожнювати з порно. Художницю в оголеному тілі цікавить саме краса. Вона не просто малює, а вивчає людину, намагається зрозуміти її внутрішній світ та характер.

За словами Наталі Басараб, найважче малювати саме людину. Зокрема, в інститутах на мистецьких відділеннях обов’язковим є курс з зображення людського тіла. І не всі студенти успішно здають екзамен з цього предмету.

Тернополянка розповіла, як вона тренувалася малювати оголене тіло. Жінка приходила в кіоск і купувала цілі стоси журналів «Playboy» та змальовувала картини з дівчат. До цього часу в неї зберігаються примірники популярного журналу. Продавець кіоску щиро дивувалася, коли жінка приходила за новою порцією журналів. Тернополянка змушена була пояснювати, що є художницею і журнали потрібні їй для роботи.

Організатори виставки також розповіли, що подібна презентація проходить в Тернополі вперше. Власник арт-локації Володимир Гаркавий зазначив, що придбав декілька картин для домашньої колекції.

Comments

.,.,.,.