У Тернополі зняли фільм про колоритне життя села

Тернополяни зняли стрічку «Усі разом», яка розповідає про шкільне життя, незабутнє перше кохання та проблеми, з якими стикаються усі підлітки. Повідомляє «Ternopil-trend».

Незабаром фільм запустять у всеукраїнський прокат. Стрічку знімали 32 дні на більш як десяти локаціях. Незважаючи на таку кількість знімальних днів, фільм розповість про сотні буднів звичайних школярів.

Більшість сцен знімали в Тернополі, однак частину – в селі Синьків. Саме для мешканців сіл, де проходили зйомки, провели допрем’єрний показ фільму.

В селі Синьків знімали одні з найемоційніших сцен – танці в сільському клубі та навіть бійку, а також навколишню природу. Сільським жителям, які прийшли подивитися фільм, було цікаво спостерігати на екрані рідні краєвиди та місцевість.

Варто додати, що в зйомках брали участь не лише професійні актори, а й місцеві жителі, яким, щоправда, дісталася епізодична роль. За словами двох школярок Анастасії та Надії, які зіграли невеликі ролі, процес знімання проходив досить цікаво. І хоча їхня роль була епізодичною, однак знімали її довго. Дівчата були в захваті.

Але, найцікавішим був епізод бійки, оскільки саме в цьому епізоді взяла участь велика кількість людей. Місцеві жителі розповідають, що вперше мали можливість долучитися до такого проєкту.

Найбільше враження на жителів Синьківа справили їхні рідні, які стали героями стрічки. За словами Ольги Шевчук – бабусі одного з акторів, вона і не підозрювала про масштаби проєкту. Внук часто їздив на зйомки до Тернополя, однак багато не розповідав про знімання, при цьому хлопець зазначав, що потрібно показувати тільки готовий продукт. Бабуся не очікувала, що її внук настільки талановитий.

Режисерка Тетяна Гнатюк розповіла, що презентація для неї була особливо позитивною, оскільки своє дитинство вона провела саме в Синькові.

Comments