На Тернопільщині зняли емоційне відео про легендарного спортсмена Андрія Пушкаря

В мережі з’явився фільм під назвою «Історія легенди. Андрій Пушкар». Стрічка уже б’є рекорди на Youtube. Повідомляє «Ternopil-trend».

Фільм розповідає про тернистий шлях до чемпіонства, який був сповнений болючих втрат та блискучих перемог. Глядачі побачать не лише володаря титулів чемпіона світу та Європи, а й звичайну людину з своїми радостями та тривогами.

Окрім спортивних моментів, у стрічці сам Андрій Пушкар розповідає як спочатку рано втратив матір, а згодом і батька. Варто додати, що саме батько був першим тренером талановитого спортсмена та його наставником.

Про те, яким був чемпіон світу в реальному житті розповіли і його друзі. За короткий період часу фільм встигли переглянути більше 32 тисяч глядачів. Окрім того в коментарях під стрічкою кіномани висловлюють свої захопливі коментарі.

Так, вперше майбутній чемпіон виявив бажання зайнятися спортом в 11-річному віці. За словами Андрія Пушкаря, одного дня його батько ввечері повернувся додому і школяр запитав його, де він був. У відповідь почув, що батько провів час в спортзалі. Після цього хлопчик вирішив також відвідати спортивний зал.

Завдяки батьку Анатолію Федоровичу, який приклав чимало зусиль, щоб виростити чемпіона, Андрій Пушкар зміг стати всесвітньо відомим. Однак, цьому передував довгий і тернистий шлях. 

Після народження в хлопчика діагностували астму. До 6 класу дитина постійно задихалася. Андрію Пушкарю неодноразово робили ін’єкції. Його батько за фахом був дитячим лікарем, тому намагався всіма можливими способами та народними ліками вилікувати дитину від недуги.

Загартовування, спорт та народні методи принесли свої результати. Хлопчику вдалося побороти хворобу та знайти своє покликання в житті. В фільмі розповідають досі невідомі факти особистого життя Андрія Пушкаря, тому радимо переглянути стрічку.

Comments