У Тернополі пройде шоу занесене до Книги рекордів України

В місто завітає відомий скрипаль-віртуоз Олександр Божик. Музикант проведе унікальне шоу, яке супроводжуватиме рок-оркестр. Повідомляє «Ternopil-trend».

В свій час концерт потрапив до «Книги рекордів України» завдяки неймовірному музичному дійству. Відомо, що Олександр Божик виконає як світову класику, так і власні хіти. Окрім цього, відвідавши концерт скрипаля, ви зможете послухати саундтреки до кінофільмів у незвичному виконанні. Концерт відбудеться 11 січня в 19 годині вечора.

Зокрема, відвідувачі концерти зможуть насолодитися музикою Вівальді, Майкла Джексона, рок-музикою Imagine Dragons, Nirvana та AC/DC.

Варто додати, що Олександр Божик вдало поєднує на сцені звучання скрипки та елементи шоу. Визнання музикант отримав після участі в популярному шоу «Україна має талант», де він дійшов до фіналу. 

Також Олександр Божик брав участь в різноманітних шоу та конкурсах закордоном, серед яких «Хвилина слави», «Британія має талант» та «Італія має талант».

Музикант народився у Львові, де успішно завершив навчання у спеціалізованій музичній школі імені Соломії Крушельницької. З 10 років талановитий юнак неодноразово був учасником українських та закордонних конкурсів. Після школи поступив у Львівську національну музичну академію. 

Під час навчання в аспірантурі Олександр Божик почав експериментувати з грою на скрипці, намагаючись виконувати відомі твори на музичному інструменті у незвичний спосіб. Переломним моментом для його кар’єри стала участь в популярному шоу «Україна має талант», де він посів друге місце. Під час шоу музикант демонстрував вміння грати одразу на двох скрипках, при цьому поступово надрізалася кожна зі струн, поки не залишилася одна. Однак, і це не завадило талановитому чоловіку зіграти мелодію.

Comments

.,.,.,.