Тернополянка знялася у фільмі з популярними українськими акторами

Тернополянка Тетяна Лаврушко зіграла одну з ролей у фільмі «Пригоди S Миколая». Чарівну дівчину можна побачити в образі поліцейської. Повідомляє «Ternopil-trend».

Стрічка вийшла на екрани кінотеатрів ще в минулому році, однак на днях її показав телеканал 1+1.
Фільм розповідає про родину Василенків, яка напередодні різдвяних свят переселяється в будиночок в Карпатах. Батьки залишають дітей самих вдома і до них несподівано завітає лиходій – злий чарівник в образі Святого Миколая.

Хлопчик разом з сестрою та друзями не розгубився і проявив усю необхідність та сміливість, щоб перемогти злодія і врятувати справжнього Миколая.

Режисером картини став Семен Горов, відомий за такими популярними фільмами як «Вечори на хуторі біля Диканьки», «Сорочинський ярмарок», «Останній москаль» та інші.

Головні ролі в стрічці виконали чимало відомих українських акторів. Зокрема, ролі дісталися Василю Вірастюку, Маші Єфросининій, Григорію Боковенко та іншим.

Слід зазначити, що Тетяна Лаврушко, яка виконала роль поліцейської, є уродженкою Тернополя. Після школи дівчина продовжила навчання у Прикарпатському національному університеті та Львівському національному університеті імені Івана Франка.

З 2016 року тернополянка починає активну акторську кар’єру, граючи на сценах театрів Івано-Франківська, Львова та Києва.

В кіно та серіалах талановита дівчина почала зніматися з 2017 року. Головну роль вона виконала в серіалі «Дефективи» та епізодичні – в стрічках «Стоматолог», «Опер за викликом» і «Скляна кімната».

Нагадаємо, тернополянин Євген Лацік знявся у короткометражному фільмі «Доторкнись і побач». Фільм розповідає зворушливу історію незрячої дівчинки, батьки якої всіма силами намагаються знайти гроші на лікування єдиної дочки. І коли здається, що будь-яка надія втрачена, стається справжнє диво.

Comments