У Тернополі пройшла акція проти домашнього насильства

«Не мовчіть і не терпіть» – саме під таким лозунгом в центрі Тернополя пройшла акція, яка зібрала десятки небайдужих тернополянок. Повідомляє «Ternopil-trend» з посиланням на «Терміново».

Такої кількості жіночого взуття на Театральній площі напевно не було ніколи. Таким чином жительки Тернополя приєдналися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Чого тільки не принесли чарівні жінки на центральну площу: це і туфлі, босоніжки та чобітки.

Окрім тернополянок до заходу приєдналися громадські організації та фонди. Всього в центрі міста зробили своєрідну  інсталяцію з 600 пар жіночого взуття. Саме така кількість жінок щороку гине в світі від насильства або нерівності. Після завершення акції все взуття передали в соціальний магазин «Одежина».

Також під час заходу усім присутнім роздали буклети, де вказані номери телефонів, куди можна звернутися, якщо ви стали жертвою насильства. За словами організаторки акції Яни Шкуратової, листівки є своєрідними дорожніми картами, які допоможуть їхнім власницям, якщо щодо них вчинили насильство або ж вони стали свідком жорстокого поводження з жінкою.

Дівчина також розповіла присутнім тернополянкам історію з особистого досвіду. Декілька років тому вона орендувала квартиру в одному з мікрорайонів міста. Кожного вечора вона чула за стіною плач жінки та дитини, однак не знала як діяти в цій ситуації і чи вона не зробить гірше сім’ї. Тому, якщо будь-хто зіткнеться з подібною ситуацією, за допомогою буклетів він знатиме, що робити далі.

Нагадаємо, лише за цей рік в школах Тернопільщини зафіксували 12 випадків булінгу в навчальних закладах. В усіх ситуаціях діти знущалися над своїми однолітками. Діти або цькували один одного, або ж навіть застосовували фізичну силу. Найбільше випадків трапилося в Тернопільському районі.

Comments

.,.,.,.