Студенти Тернопільського медуніверситету провели благодійний бал

З метою підтримки дітей хворих на рак студенти закружляли у вальсі на Благодійному балі, який пройшов в торгово-розважальному комплексі «Подоляни». Повідомляє «Ternopil-trend» з посиланням на «Тернополяни».

Захід відбувся 21 листопада. Студенти Тернопільського медичного державного університету збирали гроші, щоб купити обладнання для відділення дитячої онкогематології обласної дитячої лікарні.

Окрім танців, гості благодійного балу мали змогу взяти участь в танцювальних майстер-класах, сфотографуватися у фотозоні, покуштувати страви на фуршеті, а також придбати благодійні лоти.
За словами однієї із авторок проекту студентки Юлії Валігури, ідея проведення благодійного балу зародилася ще  два роки тому, однак протягом тривалого часу студенти обдумували як її втілити в життя. Підготовку до проведення заходу розпочали влітку.

Організатори свята намагалися продумати всі деталі, щоб учасники та гості благодійного балу почували себе комфортно. Згодом вдалося знайти спонсорів балу і в кінцевому результаті провести чудовий захід. Загалом студенти планують зробити бал доброю традицією Тернополя. Організатор балу Тетяна Степанюк розповіла, що вони часто з однокурсниками відвідують дитяче відділення онкогематології і бачать як маленькі пацієнти мужньо борються з хворобою, адже рак крові – це страшне та смертельне захворювання.

Тому, студенти вирішили зібрати кошти аби придбати для відділення холодильник і плиту, щоб діти мали можливість, перебуваючи в лікарні, повноцінно харчуватися. Майбутні медики спілкувалися з завідуючою відділення, яка поділилася з студентами, чого ж саме потребують маленькі пацієнти.
Варто додати, що вальс студентів медичного університету супроводжувала неперевершена гра Галицького муніципального оркестру.

Comments

.,.,.,.