В Тернополі діти з особливими потребами зможуть взяти участь в показі мод

27 листопада в Тернополі пройде показ мод, у якому на подіумі дефілюватимуть діти з інвалідністю. Повідомляє «Ternopil-trend».

Соціальний проект під назвою «Теплий погляд» організували для випускниць школи-інтернату, які мають занижений слух. Основною метою заходу є допомога дітям з інвалідністю знайти своє місце в суспільстві. Загалом «Теплий погляд» організовують в Тернополі третій рік підряд.

Організатором показу мод є проект «Єднання поколінь». Минулого року в соціальному заході взяли участі більше двох десятків хлопців і дівчат, які з старанністю готувалися до виходу на сцену, вчилися ходити на подіумі, виражати міміку.

«Теплий погляд» пройде в торгово-розважальному комплексі «Подоляни». Працює над показом мод модельєр Оксана Чмиленко, яка в якості своїх моделей обрала випускниць та учениць школи інтернату для дітей з заниженим слухом. Загалом свої вироби майстриня демонструє не лише в Тернополі. З своїми дефіле Оксана Чмиленко побувала на виставці «Модна лялька» в Києві та Львові.

Варто додати, що перший показ інклюзивних мод пройшов в листопаді 2017 року. Свято під лозунгом «мода без обмежень» тривало цілий тиждень. В перший рік участь в дефіле взяли учні Тернопільського навчально-реабілітаційного центру з синдромом Дауна, аутизмом та ДЦП. Перед гостями заходу дефілювали не лише діти, а й дорослі учасники, найстаршому з яких виповнилося 85 років.

Нагадаємо, минулого року моделі демонстрували свої вміння на ковзанці в центрі Тернополя. Так, молоді і красиві дівчата в зимових костюмах дефілювали на ковзанах. Видовище вийшло дійсно чудовим та незабутнім. Моделі демонстрували перед тернополянами теплий зимовий одяг українських виробників. Фешн-захід припав до душі жителям міста. Варто додати, що на ковзанку вийшли не лише дорослі моделі, а й діти.

Comments

.,.,.,.