Тернополянка має шанс потрапити до прямих ефірів «Х-Фактор»

Марія Стопник з Тернополя бере участь в популярному пісенному шоу, яке виходить щосуботи на каналі «СТБ». Дівчина успішно долає етап за етапом. Повідомляє «Ternopil-trend».

20-річна Марія Стопник не вперше бере участь в «Х-Фактор». Перед суддями вона виконала композицію Glee «Boogie Shoes» і отримала визнання від всіх членів жюрі. За результатами тренувального табору тернополянка потрапила до списку 24 найкращих співаків.

В наступному ефірі шоу, яке можна буде переглянути 23 листопада, судді оберуть 12 учасників прямих ефірів. Чи зможе дівчина здолати суперників і зайняти свою місце у дванадцятці дізнаємося незабаром.

Нагадаємо, минулого року четвірку суддів «Х-Фактор» підкорила ще одна тернополянка Ірен Гриців. Епатажна дівчина виконала пісню Дани Соколової «Індіго». Виступ 26-річної тернополянки глядачі сприйняли на ура, не залишило виконання байдужими і суддів. Троє з чотирьох членів суддівської команди сказали дівчині «Так».

В себе вдома Ірен Гриців відома як MC Iren, яка вже давно працює в нічних клубах Тернополя. За словами дівчини, вона взяла участь в шоу, щоб знайти своє місце в житті та привернути до себе увагу, участь в популярному шоу підходить для цього якнайкраще. Також тернополянка визнала, що найбільше вона хотіла своїм виступом вразити матір, яка давно живе закордоном і підтримки якої їй так не вистачає.

Ірен Гриців успішно пройшла випробування тренувальним табором і потрапила в команду Олега Винника. Разом з іншими шістьма учасницями в категорії дівчата вона боролася за участь в прямих ефірах. Перед суддею проекта вона виконала композицію Земфіри «Небо Лондона», однак обійти інших учасниць тернополянка не змогла і за крок до прямих ефірів залишила проект. Олег Винник зазначив, що Ірен дуже подобається йому як людина, проте він не може віддати їй місце жодної з дівчат.

Comments

.,.,.,.