Тернополянин красиво освідчився своїй коханій

Свідками романтичного вчинку на вихідних стали тернополяни, які прогулювалися повз Театральну площу. Справжнє шоу влаштував для своєї обраниці закоханий юнак.

Повідомляє «Ternopil.trend» з посиланням на «20 хвилин».

Допомогла закоханому хлопцю влаштувати танцювальний сюрприз його класний керівник з 24-ї школи, яка керує колективом мажореток. Дівчата станцювали захопливий танець з барабанами. Після цього на коліна перед своєю дівчиною опустився організатор освідчення і запропонував руку та серце.

Молоді люди поспішали відсвяткувати пропозицію в ресторані, тому не розповіли історії знайомства та як виникла ідея освідчення на Театральній площі.

Нагадаємо, взимку минулого року здивував усіх присутніх на головній площі міста тернополянин Ігор Марчук. В той день пара святкувала 4 місяці з дня знайомства. Незважаючи на такий нетривалий час зустрічання, хлопець вирішив зробити пропозицію руки і серця своїй коханій Ані Левській.

Для цього Ігор Марчук обрав Театральну площу. Під приводом прогулянки закоханий романтик відвіз свою кохану в обласний центр. За словами Ані, в неї було передчуття, що скоро вона отримає пропозицію руки і серця, однак вона не думала, що це станеться саме в цей день. Коли дівчина побачила обручку, її переповнили емоції і звичайно ж Аня сказала «Так».

Молоді люди розповіли свою історію знайомства, яка виявилася досить захопливою та неймовірною. Ігор декілька років тому разом з батьками виїхав на проживання в Сполучені Штати Америки, проте хлопець щоліта приїжджав в Україну до бабусі. І ось останнього року він випадково познайомився з своєю майбутньою обраницею. Проте, історії знайомства могло і не бути, адже дівчина влітку поїхала закордон. Аня змушена була повернутися додому швидше через навчання і познайомилася з Ігорем. Про такі зустрічі говорять «їх звела сама доля».

Comments

.,.,.,.