Юні тернополяни виступили на сцені в столиці

В Києві на днях відбувся Міжнародний інтернет-конкурс «Чарівні смички». Під час нагородження переможців на столичній сцені виступили учні Тернопільської дитячої музичної школи № 1.

Про це на сторінці музичної школи  в соціальній мережі розповіла завідувач струнно-смичкового відділу Наталя Плахцінська. Повідомляє «Ternopil-trend».

Конкурс провели в рамках Всеукраїнського семінару на тему «Осіння школа педагогічної майстерності».

Загалом на сцені конкурсу виступили двоє солістів тернопільської музичної школи та два колективи. Свої таланти перед присутніми продемонстрували ансамблі скрипалів «Скерцино» і «Нота», а також Марущак Катерина і Пастух Юлія.

Окрім тернополян під час визначення переможців інтернет-конкурсу виступали колективи та виконавці з Хмельницького, Одеси, Краматорська і Києва.

Нагадаємо, юний скрипаль з Тернопільщини переміг у престижному міжнародному конкурсі «Львівський віртуоз». За звання найкращого віртуоза змагалися скрипалі і віоленчелісти з усієї України.

17-річний кременчанин Леонід Дацюк отримав Гран-прі Міжнародного конкурсу. Все літо хлопець продовжував займатися на скрипці і відточувати свою майстерність. Готував Леоніда Дацюка до змагань його батько, який також є професійним музикантом.

Перед жюрі «Львівського віртуоза» хлопець виконав досить складний твір Скорика «Каприс». Гру кременчанина високо оцінили та вручили нагороду.

Варто додати, що хлопець навчався у Кременецькій музичній школі. З чудовим результатом Леоніда Дацюка привітав  колектив рідної загальноосвітньої школи № 4, яку він успішно закінчив цього року та побажав подальших творчих успіхів.

Міжнародний конкурс «Львівський віртуоз 2019» проходив протягом 22-27 червня в музичній школі імені Соломії Крушельницької.

Comments

.,.,.,.