Про славнозвісне містечко на Тернопільщині зняли фільм

Про мальовниче місто Чортків, яке ставиться своїм архітектурним багатством, зняли документальну стрічку. Телеканал “UA TV” готує фільм про визначні місця райцентру, пише ternopil-trend.in.uа.

Як розповіли в Чортківській міській раді, оператори телеканалу працювали у місті протягом 2 днів.

У стрічці, яка вийде на телеекрани 23 листопада, розкажуть історію міста, познайомлять глядачів з видатними жителями, а також покажуть його туристичні “родзинки”.

У фільмі можна буде більше дізнатися про визначну архітектурну споруду Чорткова – Домініканський костел, який вважають одним з найвеличніших в Україні. Крім цього, журналісти познайомлять глядачів з історією Чортківського замку та покажуть місцевий православний парафіяльний храм.

Не оминуть увагою й місцевих умілиць. Відома у Чорткові бжолярка та майстриня Олеся Токарь, яка багато років своїми руками робить натуральне мило та свічки, провела для них майстер-клас. На екранах покажуть, як жінка майструє ароматичну подушечку. 

А ще у стрічці глядачів познайомлять з місцевою кухнею. У відомому музеї-їдальні журналістам розкрили таємниці рецепту приготування палюшок.

Фільм вийде в ефірі телеканалу “UA TV” о 19:30 23 листопада. Також стрічку можна буде переглянути в інтернеті.

Comments

.,.,.,.