Пісню тернопільського гурту номінували на престижну музичну премію

Хіт тернопільської групи «Нічлава» потрапив у фінал музичної премії Jager Music Awards 2019. Радісною новиною на своїй сторінці в соціальній мережі поділилася менеджер гурту Олена Гарбузинська. Повідомляє «Ternopil.trend».

Композиція «На Віки» Нічлави є одним з головних претендентів на перемогу в Jager Music Awards 2019. При цьому ім’я переможця можна буде дізнатися вже 15 листопада на церемонії нагородження, яка пройде в арт-галереї LAVRA.

Загалом фіналістів обирали з понад 500 заявок, у фінал конкурсу потрапили 56 виконавців та гуртів. Ви можете підтримати свою улюблену групу, проголосувавши за неї за посиланням.

Слід зазначити, що тернопільський гурт «Нічлава» був досить популярним в 90-х роках. Проте, протягом останніх 20 років учасники групи не збиралися разом та не випускали нових композицій. Після стількох років тиші «Нічлава» випустили пісню «На Віки» та зняла на неї відеокліп. Композиція стала офіційним саундтреком до українського художнього історичного фільму «Король Данило».

Лідер групи Андрій Підлужний розповів, що не створював пісню спеціально для фільму, однак коли режисер стрічки Тарас Химич вперше почув композицію, одразу зрозумів, що це ідеальний саундтрек для історичного фільму, адже вона повністю відповідає атмосфері того часу. Саме кадри з фільму стали основою для відеокліпу на композицію «На Віки».

Варто додати, що премію Jager Music Awards започаткували у 2014 році. Стати її переможцями можуть як популярні виконавці, які багато років виступають на українській сцені, так і молоді маловідомі гурти. За премією активно стежать промоутери, журналісти, музичні продюсери, а також меломани з усієї країни. Тому, навіть молоді українські гурти, перемігши у номінації, мають можливість стати відомими та прославити свою композицію.

Comments

.,.,.,.