Кінопрем’єри тижня: «Аквамен» та «Людина-павук: Навколо всесвіту»

З Вами знову постійна рубрика «Кінопрем’єри тижня». В сьогоднішньому огляді ternopil-trend.in.ua розгляне «Аквамен» та «Людина-павук: Навколо всесвіту».

«Аквамен»

13 грудня на екрани кінотеатрів виходить супергеройський фільм режисера Джеймса Вана «Аквамен». В основі стрічки образи героїв однойменного коміксу серії DC Comics. Події фільму розгортаються у штаті Мейн в США. Тут живе Томас Каррі (герой актора Темюера Моррісона), який працює доглядачем маяка. Одного разу під час бурхливого шторму він рятує з води дівчину, яку звуть Атланна (героїня Ніколь Кідман). Виявляється, що вона принцеса підводного царства Атлантиди. Дуже швидко вони закохуються один в одного. Згодом у них народжується син Артур (героїня Джейсона Момоа). Хлопчик наділений незвичайними здібностями і вміє розмовляти з усіма морськими істотами. Але Атланну змушують кинути свою сім’і повернутися в Атлантиду. Вона доручає своєму вірному раднику Нудісу Вулко (герой Віллема Дефо) завдання тренувати Артура. Під керівництвом Вулко Артур стає вмілим воїном, але Атланти не приймають його за свого, вважаючи, що він напівкровка. Врешті решт Артуру доводиться залишити Атлантиду. Але незабаром він дізнається, що його зведений брат збирається зійти на трон та оголосити війну надводному світу. Артур, який народжений бути правителем підводного царства, змушений повернутися, щоб вести свій народ вперед і стати героєм для всього світу.

«Людина-павук: Навколо всесвіту»

13 грудня у кінотеатрах розпочнеться показ анімаційного супергеройського фільму режисера Боба Персічетті «Людина-павук: Навколо всесвіту». Герої фільму є персонажами коміксів Marvel Comics. Події стрічки розгортаються за класичним сценарієм фільмів про Людину Павука. Майлз Моралес (голос актора Шамеіка Мура) звичайний підліток, який ходить у школу і загалом живе звичайним життям не надто популярного хлопця. Але так буде лише до того, коли він несподівано почне помічати у себе прояви надзвичайних здібностей, дуже схожих на ті, що притаманні павукам. Незабаром йому відкриється правда про те, що він не проста людина, а супергерой – Людина Павук. Але мати надзвичайні і здібності і вміти ними управляти це зовсім різні речі. Тож тепер Майлзу доведеться довго і старанно навчатися, для того щоб досконально оволодіти майстерністю супергероя. А хто може допомогти у цьому краще, як не інша Людина Павук. І як не дивно, але такий вчитель знаходиться, і це не хто інший як Пітер Паркер (голос Джейка Джонсона). Вся справа у тому, що реальність, у якій існує Майлз, не єдина, і насправді існує багато інших паралельних реальностей, у кожній з яких є своя Людина Павук. Тож скоро у Майлза з’явиться багато нових незвичайних друзів, з якими у нього спільне покликання – рятувати цей безмежний мультивсесвіт.

Comments

.,.,.,.